زندگی در فراگیتی اندیشان

زمانی که افراد با استعداد و کوشا با یکدیگر همکاری می‌کنند، انجام غیرممکن‌ترین کارها امکان‌پذیر می‌شود.

فراگیتی همواره افرادی با مهارت‌های اثبات‌شده و ذهن باز را استخدام می‌کند. ما خانواده بزرگی با ارزش‌های مشترک هستیم که بزرگ‌ترین عقیده‌مان این است که جز با همکاری، نیل به اهداف بزرگ ممکن نیست. همکاری در محیطی که شکوفایی و بالندگی را به همراه داشته باشد، می‌تواند رویای هر کارمندی در شغل مورد علاقه‌اش باشد؛ ما در فراگیتی با همراهی صدها نفر از همکاران خلاق و پرتلاش خود، محیطی سرشار از خلاقیت، پویایی و نشاط را فراهم آورده‌ایم. فضای حاکم بر فراگیتی، فضایی پویا، بالنده و در عین حال قانون‌مدار و مشتری‌محور است. صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقاد پذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های بارز فضای حاکم بر فعالیت‌های فراگیتی است.

ارزش‌های سازمانی

 

خلاقیت و نوآوری:
ما در فراگیتی بر این باوریم که خلق، ارایه و اجرای ایده‌های جدید برای بقا، بهبود عملکرد، کاهش هزینه‌ها و افزایش رقابت و انگیزش کارکنان در سازمان تاثیر به سزایی دارد و همواره در تلاشیم با تکیه بر شعار خود «طرحی نو در اندازیم» و بستری مناسب برای بروز استعدادها و ایده‌های کارکنان فراهم کنیم.

توسعه و شکوفایی:
ما در فراگیتی کوشیده‌ایم فضای شکوفایی و توسعه را متناسب با زیرساخت‌های روز دنیا فراهم آوریم زیرا بر این باوریم که شکوفایی و رشد یک مجموعه، در گرو رشد و تعالی تمامی افراد سازمان می‌باشد. از این رو همواره در تلاش بوده‌ایم حمایت‌های لازم جهت فرآهم‌آوری بستر توسعه و شکوفایی کارکنان را ایجاد نماییم.

مسئولیت‌پذیری:
ما در فراگیتی همواره در تلاش برای داشتن محیطی صادق، صریح، منتقد، سختکوش و نتیجه‌گرا هستیم که در آن هر فرد مسئولیت تمامی امور درون‌سازمانی و اجتماعی خود را دانسته و تمامی آن‌ها را به بهترین شکل و بیشترین بازده انجام دهد.

ارزش‌آفرینی:
ما در فراگیتی شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیازها به منظور افزایش بهره‌وری را دنبال می‌کنیم. پیکره فعالیت‌های ما پاسخگویی مستمر و معتبر به مشتریان، کاهش هزینه‌ها و ارزش‌آفرینی برای آنان است.

تعهد به نیروی انسانی:
ما در فراگیتی همواره در تلاش بوده‌ایم تمامی تعهدات از قبیل پرداخت به موقع حقوق و دستمزد و سایر تعهدات را به درستی و در زمان مقرر انجام دهیم و مفتخر هستیم که در شرایط اقتصادی کنونی هم توانسته‌ایم در کنار یکدیگر، تمامی تعهدات خود در قبال یکدیگر را بدون مشکل به ورطه عمل برسانیم.

© تمامی حقوق این سایت متعلق به مهندسین مشاور فراگیتی اندیشان فلات می باشد