معرفی شرکت

حوزه فعالیت‌:

مهندسین مشاور فراگیتی اندیشان با نزدیک به 15 سال سابقه در ارائه خدمات مهندسی، مشاوره‌‌ای، نظارت و مدیریت پروژه‌های عمرانی در حوزه های مختلف مرتبط با حوزه راه و ترابری فعالیت می نماید. این مهندسین مشاور در سال 1386 تاسیس و در ابتدا، فعالیت خود را با تمركز در تخصص راه‌سازی آغاز نمود و سپس به مرور زمان خدمات خود را در تمامی حوزه‌های دیگر گسترش داده است. در حال حاضر این مشاور در زمینه‌های فنی و تخصصی متنوع فعالیت داشته و امکان ارائه خدمات در زمینه‌های متفاوت و نیازمند تخصص‌های چندگانه را دارا می‌باشد.

تشکیلات فراگیتی اندیشان:

سازمان فراگیتی اندیشان از بخش‌های اصلی ذیل تشکیل شده است:

دفتر فنی و مهندسی: این بخش از چند واحد مستقل تشکیل شده‌است که هر واحد در قالب تیم‌های دفتر مرکزی و نظارت مقیم، در حال ارائه خدمات مشاوره مهندسی و مطالعه و نظارت، برای هر یک از مشتریان خود می‌باشد.

دفتر مدیریت طرح: این بخش به فعالیت‌های مدیریت طرح می‌پردازد و خدمات مرتبط با قراردادهای مدیریت طرح  و مدیریت پروژه و مدیریت طرح، وظیفه QA/QC و سازماندهی فعالیت ها و خدمات تخصصی در این بخش انجام می پذیرد.

دفاتر توسعه و منابع: این بخش ها علاوه بر پشتیبانی اداری و مالی شرکت وظیفه آموزش و تحقیق و پژوهش را در شرکت به عهده دارند.

 

بهره‌گیری از نخبگان:

این مهندسین مشاور همواره تلاش کرده با بهره‌گیری از نخبه دانشگاهی در رشته های فنی، مهندسی و مدیریتی، همواره خدمات خود را به‌روز نگه داشته و همواره حرف تازه‌ای در حوزه مدیریت طرح‌های عمرانی داشته باشد.

 

حضور در همایش های داخلی و ملی:

این مهندسین مشاور طی سالهای گذشته تلاش نموده حضور مؤثر و مفیدی در همایش ها و سمینارهای داخلی و ملی داشته باشد.

 

همکاری و تعامل:

به عنوان یک شرکت مهندسی، فراگیتی اندیشان در سال‌های اخیر همکاری‌های خوبی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد، دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها و دهیاری ها و بخش های خصوصی و معدنی داشته است. 

 

فناوری:

فراگیتی اندیشان در سالهای گذشته با بهره گیری از IT در ایجاد بانک اطلاعاتی تحت وب و شبکه های اینترنتی بستر نوینی را برای مکاتبات اداری و مدیریت و نظارت بر پروژه های عمرانی ایجاد کرده است.

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به مهندسین مشاور فراگیتی اندیشان فلات می باشد